Svatby

Zachycení jedinečné atmosféry svatebního dne, lásky a skutečných emocí. Rozsah služeb dle domluvy s klienty.

Od 12 000,-
Nemovitosti

Video prohlídka nemovitosti může sloužit jako podpora prodeje či jako unikátní vzpomínka na domov. Rozsah služeb dle velikosti nemovitosti.

Od 3 000,-
Promo

U propagačních videí se kreativitě meze nekladou, proto se nebojte být originální a pojďme společně vymyslet něco úžasného.

Od 15 000,-
Eventy

Zachycení skutečné atmosféry jakékoliv události, které napomůže k tomu uvědomit si sílu
okamžiku.

Od 5 000,-

Svatby patří bez pochyby mezi ty nejdůležitější dny v životě a já tak cítím opravdu velkou zodpovědnost nezklamat důvěru svých nevěst a ženichů.

Svatba
Outer circle logoMiddle circle logoInner circle logo

 

Plánování svatby a veškeré přípravy zaberou spoustu času a když konečně přijde den D, uteče očekávaný svatební den strašně rychle. Video tak i z tohoto pohledu může být úžasnou vzpomínkou, jak si připomenout všechny ty detaily a krásné okamžiky lásky a radosti. Prostřednictvím své práce tedy umožňuji to, aby se neopakovatelné chvilky staly opakovatelnými.

Pokud hledáte svatebního kameramana pro Vaše svatební video, určitě doporučuji nejprve prohlídku portfolia, kterým svatební kameraman disponuje a pokud Vás jednotlivé svatební filmy zaujmou, určitě se nebojte dát si s kameramanem také osobní schůzku. Kameraman totiž bude s Vámi trávit celý svatební den, proto je důležité, aby Vám byl sympatický a empatický. Natáčení svatby s sebou přináší i velkou zodpovědnost, proto je důležité, abyste svému kameramanovi věřili a věděli jste, že na Vás bude po svatbě čekat krásné svatební video.

Důležitá je také kvalita svatebního videa, určitě se nebojte zeptat se kameramana, s jakým vybavením natáčí, jaký bude výstup natáčení a délka svatebního videa. V mém případě jsou vždy svatební videa již ve 4K. 

Svatební film může být i novodobým #musthave trendem, který můžete dát novomanželům i jako svatební dar! Často už na video nezbývá rozpočet, avšak každá nevěsta po videu tajně touží, proto se nebojte být originální a zkuste svatební video i jako svatební dar. 

Každá svatba je svým způsobem jedinečná a různé jsou i představy a požadavky klientů. Za tímto účelem můžete níže nahlédnout mezi jednotlivé kategorie, abyste si vybrali pro Vás tu nejlepší. Vše je samozřejmě orientační, rozhodující je vždy finální domluva s klientem, proto mě neváhejte kontaktovat a zeptat se.

Diamantová kolekce

Tato nabídka zahrnuje natáčení celého svatebního dne přes ranní přípravy, obřad, hostinu, natáčení páru a večerní afterparty, kdy kameraman odchází až po skončení afterparty. Rozsah sestříhaného videa může být orientačně kolem 10 minut. Součástí může být i zvuková stopa projevů a svatebních slibů. Dle dohody lze vyexportovat i zkrácená videa na sociální sítě. Já osobně mám tento koncept nejraději, jelikož video zachycuje opravdu atmosféru celého dne a co si budeme povídat, večerní afterparty, kdy už jsou svatebčané uvolnění a v dobré náladě, je stejně největší oživení videa.

Cena této nabídky se pohybuje v rozmezí
od 17 000 do 20 000 Kč.


Zlatá kolekce

Tato nabídka zahrnuje natáčení ranních příprav, obřadu, hostiny, samotného páru a končí společným tancem. Rozsah sestříhaného videa, které novomanželé obdrží, je 5 – 10 minut. Součástí může být i zvuková stopa projevů a svatebních slibů. Dle dohody lze vyexportovat i zkrácená videa na sociální sítě.

Cena této nabídky se pohybuje v rozmezí
od 14 000 do 17 000 Kč.


Stříbrná kolekce

Tato nabídka zahrnuje natáčení ranních příprav, obřadu a končí natočením manželského páru. V tomto případě obdrží novomanželé video v rozmezí 3 – 5 minut, kdy lze opět vyexportovat kratší videa na sociální sítě.

Cena této nabídky se pohybuje v rozmezí
od 12 000 do 14 000 Kč.


Předsvatební video

Tato nabídka zahrnuje video zamilovaného páru ještě před svatbou, které se odehrává standardně někde v přírodě. Snoubenci si mohou sami zvolit koncept videa a místo natáčení, kde to mají rádi.

Cena této nabídky se pohybuje v rozmezí
od 5 000 do 8 000 Kč.

Kačenka & Jirka

Kačenka & Jirka

Iris & Jiří

Iris & Jiří

Aneta & Radek - dlouhá verze

Aneta & Radek - dlouhá verze

Eva a Ondra

„Kamča nám natočila krásné video z naší svatby. Dalo by se říci, že jsme jí vůbec nedali žádnou představu o tom, jak bychom si video přáli, ale ona vše vystihla, natočila a sestříhala dokonale. Výsledek nám doslova vyrazil dech. Během svatebního dne jsem kolikrát ani nezaregistrovala, že kolem natáčí - chovala se velice profesionálně a nenápadně. Dokonce se nás hosté ptali, zda náhodou ona a fotograf nejsou spolupracující svatební team Krásně si vyšli vstříc, nikde si nepřekáželi a Kamče se dokonce podařilo zachytit i ty okamžiky, u kterých jsme s manželem nebyli. S manželem můžeme Kamilu jen a jen doporučit - od A do Z všechno více než splnilo naše očekávání a díky jejímu krásnému videu máme památku na celý život. Kamčo - ještě jednou moc děkujeme!!“

Eva a Ondra

Novomanželé

Monika a Ondra

„Profesionální přístup, skvělá práce s publikem při natáčení i vzhledem k vytíženému programu, velmi kvalitní střih a efekty videa a následné úpravy podle našich přání. Můžeme jen a jen doporučit.“

Monika a Ondra

Novomanželé

Nemovitosti představují neodmyslitelnou část našich životů a je jen na nás, jak k samotným objektům budeme přistupovat. 

Svatba
Outer circle logoMiddle circle logoInner circle logo

 

Samotná videoprohlídka nemovitosti dokáže nejen podpořit prodej svým propagačním charakterem, ale ušetří také spoustu času realitním makléřům, kteří tráví spoustu času prohlídkami nemovitostí s potenciálními zájemci o nemovitost. 

Taková videa nemovitostí se standardně dělají tak, aby měl člověk pocit, že se prochází skutečně po nemovitosti a udělá si po shlédnutí videa domu či bytu jasnou představu o celém objektu. Na tomto principu se potom zájemci mohou rozhodnout, zda nemovitost (daný dům či byt) navštíví či nikoliv.

U natáčení videoprohlídky domu či bytu je důležitá kvalita i samotné provedení videa nemovitosti. V mém případě je kvalita videa vždy ve 4K. Online prohlídka nemovistosti musí působit přirozeně a věrohodně. 

Někteří klienti chtějí také natočit dům či byt jen jako zvěčnění svého útulného domova. V tomto konceptu videa nemovitosti hrají největší roli detaily či samotní aktéři videa, kde nám jde především o zachycení té pravé domácí atmosféry. Mezi nejoblíbenější příležitosti tohoto typu videa jsou určitě Vánoce nebo rodinné oslavy. 

 

Videoprohlídka nemovitosti

Tato nabídka zahrnuje natočení exteriéru a interiéru daného objektu, včetně lákavých detailů se smyslem pro zachycení skutečné atmosféry nemovitosti. 

Cena této nabídky se pohybuje v rozmezí
od 3 000 do 6 000 Kč.


Události u Vás doma

Tato nabídka zahrnuje natáčení rodinných událostí, které se odehrávají v domácím prostředí. Jde o zachycení rodinné atmosféry, oblíbeného prostředí, detailů a samotných aktérů. 

Cena této nabídky se pohybuje v rozmezí
od 4 000 do 6 000 Kč.


Vánoční blahopřání

Oblíbeným trendem se stalo zachycení okouzlující vánoční atmosféry, kdy si můžete nechat zvěčnit společně s Vámi také Vás vánočně vyzdobený dům či byt. Video může sloužit jako moderní vánoční přání nebo jako krásná vzpomínka na nejkrásnější dny v roce. 

Cena této nabídky se pohybuje v rozmezí
od 4 000 do 6 000 Kč.

 

Roubenka na horách

Roubenka na horách

Jiří

„Odpovědné a profesionální chování, vstřícnost a ochota. Konečný výsledek byl skvělý, celkově jsem byl s výběrem kameramana opravdu spokojený a mohu jen doporučit všem.“

Jiří

Majitel nemovitosti

Alena a Jan

„Kamila perfektně zachytila veškeré detaily našeho domu. Po zhlédnutí videa jsme byli až dojatí. Opravdu skvělá práce!“

Alena a Jan

Majitelé nemovitosti

Promo video aneb důležitý nástroj, jak se zviditelnit.

Promo
Outer circle logoMiddle circle logoInner circle logo

 

 

V dnešní době sociálních sítí považuji promo video za velice důležité, ať už člověk či firma nabízí jakýkoliv produkt nebo službu. Propagační video představuje jedinečný způsob, jak můžete v dnešní době zaujmout své potenciální zákazníky a odlišit se zároveň od konkurence. 

Mezi takové druhy videí se řadí například samotné představení společnosti, produktová videa - představení produktu, představení poskytované služby nebo třeba náborová videa na špatně obsazované pracovní pozice či prezentace portfolia v umělecké sféře. 

 

Představení společnosti

Tato nabídka zahrnuje natočení celého firemního prostředí včetně managementu společnosti, rozhovorů a zachycení principu, na kterém firma funguje. Často se ve videu poodhalí procesy, koncept a vize společnosti. Je jen na klientech, co přesně ve svém videu budou chtít sdílet. 

Cena této nabídky se pohybuje v rozmezí
od 15 000 do 20 000 Kč.


Představení poskytované služby

U takového typu videa firma detailně představuje své poskytované služby, aby si potenciální zákazník mohl udělat jasnou představu o tom, co od firmy dostane a zda ho poskytovaná služba dostatečně zaujala.

Cena této nabídky se pohybuje v rozmezí
od 8 000 do 20 000 Kč.


Produktové video

Tato nabídka zahrnuje detailní zachycení konkrétního produktu, kdy je kladen největší důraz na detaily, precizní zpracovnání a originalitu. 

Cena této nabídky se pohybuje v rozmezí
od 10 000 do 20 000 Kč.


Náborové video

Tato nabídka zahrnuje video z pracovního prostředí, kam se potenciální uchazeči o pozice budou hlásit. Standardně je obsahem náborového videa pracovní prostředí, výhody pozice, zachycení pracovního týmu a smysl pracovního zaměření. 

Cena této nabídky se pohybuje v rozmezí
od 3 000 do 6 000 Kč.


Umělecká sféra - videoklipy a portfolia umělců

Tato nabídka zahrnuje propagační videa všech umělců napříč spektrem. Promo video je jedním ze způsobů, jak o sobě mohou dát umělci vědět.

Cena této nabídky se pohybuje v rozmezí
od 10 000 do 15 000 Kč.

 

 

Showreel 2019

Showreel 2019

Atlas Copco - Global HR team

Atlas Copco - Global HR team

Agromino

Agromino

Petr

„S Kamilou jsem se poprvé potkal na svatbě, kde jsme hráli s kapelou. Natáčela video, byla nenápadná, nebylo ji moc vidět, ale výsledek byl nádhernej. Tak jsme se domluvili na spolupráci, Kamila mi natočila jeden koncertík, bylo to ve velmi prostorově stísněných podmínkách. Zvládla vše v naprostém klidu, bez stresu, nikomu nepřekážela a výsledek byl zase skvělej. Já si myslím, že by to takhle nějak mělo být, Kamilu moc doporučuju.“

Petr

Muzikant mnoha tváří

Sandra

„Kamila je profesionál a úžasný člověk k tomu. Všechny videa, které nám točila, nám dodala velmi rychle a vždy byla velmi proaktivní a ochotná. Velmi jsem si cenila zejména jejích nápadů. Pokud hledáte mladou a zapálenou kameramanku, ať už na osobní videa či kariérní, Kamila je ta správná volba.“

Sandra

Recruitment and Employer Branding specialist

Každá událost je svým způsobem jedinečná a někdy stojí za to si ty neopakovatelné momenty připomenout. 

Svatba
Outer circle logoMiddle circle logoInner circle logo

 

 

Při natáčení akcí jde především o vystižení té pravé atmosféry, zachycení účastněných a veškerých detailů, kterých si hosté třeba v zápalu společenské konverzace ani nestihnou všimnout.  

Mezi žádané příležitosti k natáčení se řadí bezpochyby společenské, firemní nebo soukromé akce. Nejčastěji se jedná o oslavy narozenin, firemní akce a večírky nebo teambuildingy. 

Natáčení akcí

Tato nabídka zahrnuje natáčení celé připravované akce, včetně zachycení příprav, cateringu, samotných aktérů a celkové zábavy. Cena takového typu videa závisí na místě konání, délce trvání akce a na požadavcích od klienta. 

Cena této nabídky se pohybuje v rozmezí
od 5 000 do 8 000 Kč.

 

Mareček 3 roky

Mareček 3 roky

Atlas Copco teambuilding

Atlas Copco teambuilding

Chata Říp - Petr Samšuk

Chata Říp - Petr Samšuk

Petr

„S Kamilou jsem se poprvé potkal na svatbě, kde jsme hráli s kapelou. Natáčela video, byla nenápadná, nebylo ji moc vidět, ale výsledek byl nádhernej. Tak jsme se domluvili na spolupráci, Kamila mi natočila jeden koncertík, bylo to ve velmi prostorově stísněných podmínkách. Zvládla vše v naprostém klidu, bez stresu, nikomu nepřekážela a výsledek byl zase skvělej. Já si myslím, že by to takhle nějak mělo být, Kamilu moc doporučuju.“

Petr

Muzikant mnoha tváří

Sandra

„Kamila je profesionál a úžasný člověk k tomu. Všechny videa, které nám točila, nám dodala velmi rychle a vždy byla velmi proaktivní a ochotná. Velmi jsem si cenila zejména jejích nápadů. Pokud hledáte mladou a zapálenou kameramanku, ať už na osobní videa či kariérní, Kamila je ta správná volba.“

Sandra

Recruitment and Employer Branding specialist

Portfolio

Kačenka & Jirka

Kačenka & Jirka

Iris & Jiří

Iris & Jiří

Aneta & Radek - dlouhá verze

Aneta & Radek - dlouhá verze

Aneta & Radek - krátká verze

Aneta & Radek - krátká verze

Tereza & Dave

Tereza & Dave

Showreel 2019

Showreel 2019

Atlas Copco - Global HR team

Atlas Copco - Global HR team

Agromino

Agromino

Reference

O mně

Kamila

Jmenuji se Kamila a je mi 27 let. Vystudovala jsem Vysokou školu ekonomickou a již na škole jsem svým kamarádům tvrdila, že jednou natočím film. Byla to sranda a smáli jsme se tomu. Tehdy jsem vůbec nevěděla, kam mě život zavede a co bych si vlastně od života přála a čím bych se chtěla živit. Vždycky jsem se ale řídila tím, že mi cestu ukáže sám život a že nemá smysl plánovat. A tím se řídím i nadále.

Moje natáčení začalo pořízením GoPro, avšak po koupi drona k Vánocům dostalo natáčení úplně jiný rozměr. Začala jsem natáčet svatby a nemovitosti a jak už to tak bývá, nadchlo mě to. Proto jsem se rozhodla začít brát natáčení vážně, zainvestovala jsem do kvalitního vybavení a pilovala techniku natáčení a editaci videí. Některé věci však vypilovat nejdou - myslím, že mojí silnou stránkou je empatie a schopnost zachytit emoce.

Musím se přiznat, že na své práci miluji úplně nejvíce potkávat se s novými lidmi, ať už kolegy nebo klienty, kteří mě neuvěřitelným způsobem inspirují a rozšiřují mi obzory. Každá nová zakázka je výzva a miluji to. Užívám si to, jak je každý člověk jedinečný a jak krásné může být objevování společných cest.

Natáčení mi dalo nový životní smysl, ambice posouvat se stále dopředu a zlepšovat se v mnoha směrech. Proto mohu říct, že jsem v tomto našla konečně sama sebe. Když něčemu věříte a děláte to srdcem, jde to samo.

Napsali o mně:

Bety.cz - Svatební video. Dejte si pozor hlavně na 3 věci

 
 
 
Vybavení

 

Jako kameru používám momentálně Canon EOS 1D X Mark III, objektiv Canon EF 24 - 70 mm f/2.8 L II USM a Sigma 14 - 24 mm f/2.8 DG. Gimbal DJI Ronin – S.

Jako audio systém využívám Tascam DR – 10L. Mám k dispozici 3, 2 černé a jeden bílý primárně pro nevěsty.

Používám i dron DJI Mavic Pro, se kterým jsem získala povolení k provozování leteckých prací od Úřadu pro civilní letectví. Pokud to místo natáčení a počasí dovoluje, létám s dronem vždy již v ceně nabídky.