Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
Kamila

Jmenuji se Kamila a je mi 29 let. Vystudovala jsem Vysokou školu ekonomickou a již na škole jsem svým kamarádům tvrdila, že jednou natočím film. Byla to sranda a smáli jsme se tomu. Tehdy jsem vůbec nevěděla, kam mě život zavede a co bych si vlastně od života přála a čím bych se chtěla živit. Vždycky jsem se ale řídila tím, že mi cestu ukáže sám život a že nemá smysl plánovat. A tím se řídím i nadále.

 

Moje natáčení začalo pořízením GoPro, avšak po koupi drona k Vánocům dostalo natáčení úplně jiný rozměr. Začala jsem natáčet svatby a nemovitosti a jak už to tak bývá, nadchlo mě to. Proto jsem se rozhodla začít brát natáčení vážně, zainvestovala jsem do kvalitního vybavení a pilovala techniku natáčení a editaci videí. Některé věci však vypilovat nejdou - myslím, že mojí silnou stránkou je empatie a schopnost zachytit emoce.

Musím se přiznat, že na své práci miluji úplně nejvíce potkávat se s novými lidmi, ať už kolegy nebo klienty, kteří mě neuvěřitelným způsobem inspirují a rozšiřují mi obzory. Každá nová zakázka je výzva a miluji to. Užívám si to, jak je každý člověk jedinečný a jak krásné může být objevování společných cest.

Od roku 2021 působím také jako pedagog na střední multimediální škole v ČR, kde vedu seminář o krátkém filmu a natáčení obecně. Pro zájemce poskytuji také soukromé lekce ohledně natáčení s kamerou či létání s dronem.

Natáčení mi dalo nový životní smysl, ambice posouvat se stále dopředu a zlepšovat se v mnoha směrech. Proto mohu říct, že jsem v tomto našla konečně sama sebe. Když něčemu věříte a děláte to srdcem, jde to samo.

Napsali o mně:

Bety.cz - Svatební video. Dejte si pozor hlavně na 3 věci

Vybavení

Jako kameru používám momentálně Canon EOS 1D X Mark III, objektiv Canon EF 24 - 70 mm f/2.8 L II USM a Sigma 14 - 24 mm f/2.8 DG. Gimbal DJI Ronin – RS 2. Kamery mám 2 stejné pro případ technického selhání nebo pro potřebu druhého kameramana, druhý gimbal je Ronin - S. 

Jako audio systém využívám Tascam DR – 10L. Mám k dispozici 3, 2 černé a jeden bílý primárně pro nevěsty. A mikrofon Rode NT2-A s nahrávacím zařízením.

Používám i dron DJI Mavic Air 2, se kterým jsem získala povolení k provozování leteckých prací od Úřadu pro civilní letectví. Pokud to místo natáčení a počasí dovoluje, létám s dronem vždy již v ceně nabídky.

Napište mi