Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Nemovitosti představují neodmyslitelnou část našich životů a je jen na nás, jak k samotným objektům budeme přistupovat. 

Nemovitost
Outer circle logo Middle circle logo Inner circle logo

 

Samotná videoprohlídka nemovitosti dokáže nejen podpořit prodej svým propagačním charakterem, ale ušetří také spoustu času realitním makléřům, kteří tráví spoustu času prohlídkami nemovitostí s potenciálními zájemci o nemovitost. 

Taková videa nemovitostí se standardně dělají tak, aby měl člověk pocit, že se prochází skutečně po nemovitosti a udělá si po zhlédnutí videa domu či bytu jasnou představu o celém objektu. Na tomto principu se potom zájemci mohou rozhodnout, zda nemovitost (daný dům či byt) navštíví či nikoliv.

U natáčení videoprohlídky domu či bytu je důležitá kvalita i samotné provedení videa nemovitosti. V mém případě je kvalita videa vždy ve 4K. Online prohlídka nemovistosti musí působit přirozeně a věrohodně. 

Někteří klienti chtějí také natočit dům či byt jen jako zvěčnění svého útulného domova. V tomto konceptu videa nemovitosti hrají největší roli detaily či samotní aktéři videa, kde nám jde především o zachycení té pravé domácí atmosféry. Mezi nejoblíbenější příležitosti tohoto typu videa jsou určitě Vánoce nebo rodinné oslavy. 

 

Avenir E

Avenir E

ZŠ AMOS PSÁRY

ZŠ AMOS PSÁRY

Roubenka na horách

Roubenka na horách

Napište mi