Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
Jiřinka a Honza
Jiřinka a Honza

Lepší kameramanku jsme si pro náš svatební den nemohli vybrat. Kamča je velký profesionál, zvládla natáčet současně na zemi i s dronem. Na svatební video jsme se moc těšili a předčilo naše očekávání. Komunikace byla perfektní, jak před svatbou, tak ve svatební den. Doporučujeme všem...

Novomanželé
Iris a Jirka
Iris a Jirka

Doporučuji na 100%. Profesionální a přátelský přístup, výborná komunikace i spolupráce při natáčení. Do 14 dnů od svatby jsme dostali nádherně zpracované video našeho svatebního dne. :-)”

Novomanželé
Kačenka a Jirka
Kačenka a Jirka

Kamila je velmi příjemná a pracovitá mladá paní. Před svatbou jsme se nepotkali. Přesto přesně věděla, co natočit. Má profesionální vybavení i přístup. S výsledkem jsme nadšeni my i naše okolí. Děkujeme! K videu se budeme vždy rádi vracet. Zdraví Kačenka a Jirka

Novomanželé
Nikola a Tomáš
Nikola a Tomáš

Díky Kamče máme pro nás to nejkrásnější video, jaké jsme si mohli přát. Na svatbě jí to slušelo, byla všude a přitom nepřekážela. Její technika je na nevídané úrovni. Výsledek mě rozbrečel i rozesmál a tak to má být. Kamčo, díky! Je to perfektní vzpomínka, už se těším, jak si to budu pouštět za 30 let :)

Novomanželé
Tereza a Zdeněk
Tereza a Zdeněk

Kamčo ještě jednou moc moc děkujeme za krásné svatební video, které pro nás bude památkou na celý život. A hlavně bych chtěla Kamču všem budoucím nevěstám moc doporučit, protože takto profesionální a naprosto přátelský přistup se jen tak nevidí.

Novomanželé
Jitka a Patrik
Jitka a Patrik

Na video z naší svatby jsme se moc těšili a výsledek nám doslova vyrazil dech :-) ani jeden z nás nejsme typ, který by se před kamerou cítil zrovna pohodlně, ale Kamča je neuvěřitelně profesionální, milá a přátelská, cítili jsme se skvěle, přirozeně. Kamča má opravdu cit, video perfektně odráží, jací s manželem jsme, atmosféru, emoce...video nás pobavilo, ale i slza ukápla, a tak to má být :-) Ještě jednou moc děkujeme za nádhernou vzpomínku!

Novomanželé
Tereza a Dave
Tereza a Dave

Kamča je super, moc příjemná, skvěle se s ní domlouvalo jak před svatbou, tak v den svatby. A videa byla nádherná a rychle hotová. Rozhodně doporučuju.

Novomanželé
Eva a Ondra
Eva a Ondra

Kamča nám natočila krásné video z naší svatby. Dalo by se říci, že jsme jí vůbec nedali žádnou představu o tom, jak bychom si video přáli, ale ona vše vystihla, natočila a sestříhala dokonale. Výsledek nám doslova vyrazil dech. Během svatebního dne jsem kolikrát ani nezaregistrovala, že kolem natáčí - chovala se velice profesionálně a nenápadně. Dokonce se nás hosté ptali, zda náhodou ona a fotograf nejsou spolupracující svatební team Krásně si vyšli vstříc, nikde si nepřekáželi a Kamče se dokonce podařilo zachytit i ty okamžiky, u kterých jsme s manželem nebyli. S manželem můžeme Kamilu jen a jen doporučit - od A do Z všechno více než splnilo naše očekávání a díky jejímu krásnému videu máme památku na celý život. Kamčo - ještě jednou moc děkujeme!!

Novomanželé
Monika a Ondra
Monika a Ondra

Profesionální přístup, skvělá práce s publikem při natáčení i vzhledem k vytíženému programu, velmi kvalitní střih a efekty videa a následné úpravy podle našich přání. Můžeme jen a jen doporučit.

Novomanželé
Petr
Petr

S Kamilou jsem se poprvé potkal na svatbě, kde jsme hráli s kapelou. Natáčela video, byla nenápadná, nebylo ji moc vidět, ale výsledek byl nádhernej. Tak jsme se domluvili na spolupráci, Kamila mi natočila jeden koncertík, bylo to ve velmi prostorově stísněných podmínkách. Zvládla vše v naprostém klidu, bez stresu, nikomu nepřekážela a výsledek byl zase skvělej. Já si myslím, že by to takhle nějak mělo být, Kamilu moc doporučuju.

Muzikant mnoha tváří
Sandra
Sandra

Kamila je profesionál a úžasný člověk k tomu. Všechny videa, které nám točila, nám dodala velmi rychle a vždy byla velmi proaktivní a ochotná. Velmi jsem si cenila zejména jejích nápadů. Pokud hledáte mladou a zapálenou kameramanku, ať už na osobní videa či kariérní, Kamila je ta správná volba.

Recruitment and Employer Branding specialist
Jiří
Jiří

Odpovědné a profesionální chování, vstřícnost a ochota. Konečný výsledek byl skvělý, celkově jsem byl s výběrem kameramana opravdu spokojený a mohu jen doporučit všem.

Majitel nemovitosti
Alena a Jan
Alena a Jan

Kamila perfektně zachytila veškeré detaily našeho domu. Po zhlédnutí videa jsme byli až dojatí. Opravdu skvělá práce!

Majitelé nemovitosti