Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Svatby patří bezpochyby mezi ty nejdůležitější dny v životě a já tak cítím opravdu velkou zodpovědnost nezklamat důvěru svých nevěst a ženichů.

Svatba
Outer circle logo Middle circle logo Inner circle logo

 

Plánování svatby a veškeré přípravy zaberou spoustu času a když konečně přijde den D, uteče očekávaný svatební den strašně rychle. Video tak i z tohoto pohledu může být úžasnou vzpomínkou, jak si připomenout všechny ty detaily a krásné okamžiky lásky a radosti. Prostřednictvím své práce tedy umožňuji to, aby se neopakovatelné chvilky staly opakovatelnými.

Pokud hledáte svatebního kameramana pro Vaše svatební video, určitě doporučuji nejprve prohlídku portfolia, kterým svatební kameraman disponuje a pokud Vás jednotlivé svatební filmy zaujmou, určitě se nebojte dát si s kameramanem také osobní schůzku. Kameraman totiž bude s Vámi trávit celý svatební den, proto je důležité, aby Vám byl sympatický a empatický. Natáčení svatby s sebou přináší i velkou zodpovědnost, proto je důležité, abyste svému kameramanovi věřili a věděli jste, že na Vás bude po svatbě čekat krásné svatební video.

Důležitá je také kvalita svatebního videa, určitě se nebojte zeptat se kameramana, s jakým vybavením natáčí, jaký bude výstup natáčení a délka svatebního videa. V mém případě jsou vždy svatební videa již ve 4K. 

Svatební film může být i novodobým #musthave trendem, který můžete dát novomanželům i jako svatební dar! Často už na video nezbývá rozpočet, avšak každá nevěsta po videu tajně touží, proto se nebojte být originální a zkuste svatební video i jako svatební dar. 

Každá svatba je svým způsobem jedinečná a různé jsou i představy a požadavky klientů. Za tímto účelem můžete níže nahlédnout mezi jednotlivé kategorie, abyste si vybrali pro Vás tu nejlepší. Vše je samozřejmě orientační, rozhodující je vždy finální domluva s klientem, proto mě neváhejte kontaktovat a zeptat se.

Káťa & Tom

Káťa & Tom

Giorgiana & Francesco

Giorgiana & Francesco

Libby & Tom

Libby & Tom

Napište mi